Articles Comments

Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčka na bydlení » Nezařazené » Firmy půjčující peníze na bydlení

Firmy půjčující peníze na bydlení

Vysoké výdaje na bydlení, co dělat?

Je dost možné, že i Vaše náklady na bydlení jsou tou nejvyšší výdajovou položkou na vašem seznamu. Obvykle to tak bývá, je potřeba zaplatit například pronájem bytu, elektřinu, teplo, vodu, internet a příspěvek do fondu oprav. Další výdaje jsou na jídlo, cestování do zaměstnání, telefon, léky a obnovu nefunkčních věcí a potřeb domácnosti. Nedostatek peněz je potřeba řešit co nejdříve, aby nedocházelo k dluhům, které není možné doplatit, takovéto dluhy se pak zvyšují a musí být něčím zaplaceny dříve či později. V případě, že jde o mimořádný nedostatek peněz na bydlení, je možné si vzít půjčku, která bude například příští měsíc doplacena a také přeplacena o poplatky a úroky, které obvykle činí asi 30% z půjčené částky. Pro zájemce o půjčku to znamená, že je potřeba vědět, že tyto peníze bude mít o měsíc později k dispozici.

Půjčení peněz na bydlení

Zájemcům o půjčky na bydlení, kterým nestačí částka do cca 20 tisíc korun a přejí si splátky rozložit na více měsíců, mohou získat půjčku buď od banky (např. kontokorent, bankovní půjčka) a nebo od nebankovní firmy (např. půjčka s dokládáním příjmů a ověřováním registru dlužníků). Půjčky vyšších částek od nebankovních firem mohou být k dispozici jen oproti zástavě nemovitosti. Zástava nemovitosti dlužníka dává věřiteli jistotu, že o své peníze nepřijde z důvodu nesplácení dlužníkem. Zástava je pouze právní a administrativní úkon / zápis zástavního práva v katastru nemovitostí. Za určitých podmínek stanovených ve smlouvě, kterou podepisuje dlužník s věřitelem může být nemovitost převedena na věřitele.

Rychlá půjčka na bydlení

Je však pravda, že rychlá půjčka pro bydlení obvykle stačí nízká v řádu několika tisíc korun a tyto druhy půjček je možné získat bez zástavy nemovitosti a obvykle i bez dokládání příjmů. Někdy firmy nekontrolují ani registry dlužníků a pěníze poskytnou i lidem, kteří mají nesplacené dluhy a záznamy v registru dlužníků. Firmy poskytující půjčku na bydlení naleznete i pomocí Google.cz, kde zadáte půjčku na bydlení, s.r.o. Kč telefon a měly by se vám zobrazit stránky firem, kde uvádějí své s.r.o. cenu půjčky a kontaktní telefon. Před vybráním půjčky je potřeba porovnat nabídky více firem, číst zkušenosti minulých klientů a také si v klidu dopředu prostudovat všechny podmínky firmy (obchodní podmínky) a smlouvy, které budu u firmy podepisovat. Předejdu tak nepříjemným překvapením s poplatky a případnými sankcemi při nezaplacených splátkách. Nebývá totiž výjimka, kdy firma požaduje vysoká procenta z každého dne prodlení splacení půjčky.

Filed under: Nezařazené

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>